Mateřský projekt portálu Alkhem, kde se nyní nacházíte. Alkhem slouží překonání překážek a omezení mezi mocnými alchymistickými díly a lidmi, kteří chtějí projevit svou skutečnou podstatu, cítí, že způsob, kterým zde jsou, je jen špičkou ledovce, povrchovou slupkou, a tak chtějí zažívat a žít více z těchto vrstev zároveň v souladu se samotným jádrem.

Řada mistrů a všelijakých guruů tvrdila, že zkratky na duchovní cestě nejsou. Když se ale ponoříte do průzkumu The Superbeings zjistíte, že je to celé jinak. Mnozí (ne-li všichni, kteří toto čtou) jsou vesmírné bytosti z úrovní daleko vyšších než je ta, kde se nyní pohybujeme v tělech z masa a kostí. Ti kteří s tímto nesouzní a informace na stránkách by označili za ezobláboly, kéž v klidu odejdou. Každý si tu hrajeme podle svých pravidel a pravidla případně hra jednoho hráče není o nic lepší nebo horší než videohra někoho jiného. Protože z určité perspektivy to tu je jen hra.

Zde pro umisťuji několik odkazů na původní portál, které by někdo mohl shledat užitečnými nebo zajímavými, ale anglicky mluvícím doporučím kouknout. 

Výběr alchymie dle záměru. To může někomu pomoci při výběru, je však možné a dokonce žádoucí zkusit požádat o radu vlastní vyšší Já a objednat si na základě pocitu, sympatií.

Intro do světa alchymie. Pokud s tímto rezonuješ, neváhej se ponořit do seznámení s The Superbeings

Imagi Love - nástroj na hackování reality a manifestaci záměrů. Od určité úrovně to může být fajn hračka.

Merlin Power Stone - mocný spojenec neoddělitelně spojený s majitelem. Zatím jsem neměl tu čest.


Sleva

Pro stálé zákazníky případně na větší objednávky je možnost domluvit se na slevě. Tomu by měla předcházet vzájemná domluva na podmínkách. Prostor pro slevu je sice omezen, ale je tu. Nyní je možná:

  • Sleva při nákupu 3 produktů jednoho druhu
  • Sleva při objednávce nad 4 200 Kč

Postupem času budou napsány jednotné podmínky pro získání slevy, pro stálé uživatele přibyde možnost programu, do té doby se bude zakládat na osobní domluvě.