HELIOS monoatomické alchymie

Zde najdete nejvyšší úroveň monoatomického zlata a dalších prvků dostupných pro veřejnost. Jejich tvůrce se této disciplíně věnuje již od roku 1997 a pomohl tisícům hledajících s probuzením. Nikdo nemůže vyrobit nic na vyšší úrovni, než kde se sám nachází - Alchymista je alchymií. Proto se neváhejte seznámit se skutečným alchymistou.

Řada nesoucí název Helios - zahrnuje jednodruhové monoatomické suspenze obsahující jen daný ušlechtilý prvek ve vysokovybrační nanočásticové krystalické formě a čistou strukturovanou vodu.

BODILIGHT roztoky nanočástic

Nové živiny pro Nového člověka - tyto kovy ve formě nanočástic jsou novými živinami, novými doplňky pro nového člověka. Čisté kovy byly redukovány na krystaly nanočástic, které jsou nejen biologicky vstřebatelné, ale jsou vázány vodíkem, aby prováděly specifické elektrické činnosti v těle. Impedance (snížená vodivost) elektrického vedení těmito těchto kovů se významně liší, když jsou v původní kovové formě, a zcela jiných vlastností nabývají v nekovové krystalické formě, kdy jsou využity tělem a mají vliv na vodivost bioelektřiny nebo typů elektřiny proudící tělem. Protože energetická úroveň produktů z kategorie Bodylight (všechny substance níže) není na tak vysoké úrovni jako ostatní zde dostupné alchymické produkty, lze je zakoupit a okamžitě používat jako denní doplněk.