CURRENTS

Currents - Toto je skutečně alchymie na vysoké úrovni, velmi silná, ale může ji efektivně používat kdokoli. Jason jí docílil zdlouhavým a složitým alchemickým procesem, který zabral asi 8 měsíců. Když do vás vstoupí, dá do pořádku vše, co se týká toku peněz. Peníze tečou všude, jejich energie, jejich vliv, a pokud jich chcete hodně, možná budete muset znovu sladit určité aspekty sebe sama, abyste do těchto toků plněji pronikli.

Prosperita má mnoho podob. Můžete buď vydělat spoustu peněz, čímž se stáváte zodpovědnými za spoustu energie, nebo můžete zefektivnit, zjednodušit a vyvinout stabilní pasivní příjem, který dostačuje pro naplňování vašich potřeb. Nebo tomu můžete dát volný průběh, ať se to děje samovolně a jen sledovat znamení. 

Začalo to zlatem a přešlo k něčemu, co se při analýze nemusí ukázat, ale k jeho výrobě bylo použito zlato, kyseliny, zásady a speciální kapalina.

Neslibuji Vám tím nenadálé zbohatnutí nebo jiné zázraky. Na hlubších úrovních psyché však tato substance bude pracovat ve váš prospěch a harmonizovat určité vzorce.

Lahvička o objemu 30ml

39,00 €

POKYNY: Použijte 3-10 kapek, kdykoli máte pocit, že byste měli. Můžete jej také přidat do lázně, použít na předměty, jako jsou talismany nebo krystaly (ke zvýšení nebo udržení záměru), nebo si vetřít pár kapek do čaker.


Více detailů o Currents

Jak je uvedeno v souhrnu výše, při práci s Currents je znovu zarovnáno do souladu vše, co na vaší energetické úrovni není v souladu ve vztahu s toky peněz. Peníze tečou všude, jejich energie, jejich vliv, a pokud jich chcete hodně, možná budete muset znovu sladit určité aspekty sebe sama, abyste do těchto toků plněji pronikli. Vždy mi připadalo zajímavé, že peníze proudí, existují peněžní toky. Tak to je. Tečou jako proud. Currents je o uvolnění všeho, co vám stojí v cestě, a opětovném sladění vaší geometrie pro optimální pohyb směrem k jednoduššímu a elegantnějšímu způsobu práce s financemi.

Existují i ​​další efekty tohoto nástroje. Je velmi silný, rozsvítí meridiány, zvyšuje synaptickou účinnost a amplitudu, zvyšuje světelný kvocient v buňkách, tonizuje nervový systém a seznam pokračuje. Může řešit většinu energetických nesouladů, které se také projevují na fyzické úrovni. Tři kapky mohou být pociťovány úžasně. A podle toho, co vím, to docela rozsvěcí sexuální oheň, což dává smysl. Sexuální energie je účinný způsob, jak vypálit do tvůrčí matice to, co chcete. Nezapomeňte však, že to, co chcete, se nemusí shodovat s tím, co jste si sami navrhli, než jste oblékli tento masitý kostým. Ale ať jste si dopředu zvolili cokoli, Currents vás povede k cestě nejmenšího odporu, co se prosperity týče.

Nezapomeňte, že peníze se nedějí ve vakuu. Pokud se chcete podílet na pomoci světu, tím, co chcete dělat, by vám jako příklad byly poskytnuty nástroje, koncepty, nápady a vizualizace k uskutečnění něčeho, co svět potřebuje. Pokud vyprodukujete něco, co svět potřebuje, nic vám nemůže zabránit v tom, abyste díky tomu prosperovali.

Ještě poslední věc, která je ve skutečnosti nejdůležitějším prvkem. Budete tím také zapojeni do tvorby kódů mřížky kolektivního vědomí, aby se lidstvo mohlo začít přizpůsobovat novému finančnímu paradigmatu, které přijde v příštích několika letech. Čím více toho dokážeme, tím dříve stará garda padne a zmizí v análech historie.