krok 3/ IPHAZ

3. krok - IPhaz (30ml)

Další krásná, ale o něco méně jemná bytost (než Lumin). Tady začínají práce na hlubinném čištění. Origin a Lumin vás přiměli jít skrze více povrchové oblasti, a IPhaz nyní ví, že jste připraveni udělat výraznější skok. 

Je to tak jako Lumin ze stejné odpařené mořské vody z hloubky 2200 stop pod povrchem u pobřeží Kona na Havaji, ale s přidaným monoatomovým zlatem a platinou z čistých kovů. Obsahuje také přírodní monoatomickou platinu, rhodium a iridium v ​​extrémně vysoko-frekvenčním stavu spolu s vápníkem, hořčíkem, draslíkem a selenem plus mnoho stopových prvků, jako je měď, železo, zinek, mangan a chrom.

49,00 €

POKYNY: Po obdržení lahvičky se na něj nejprve nalaďte, aby se přizpůsobil vám a vašemu poli a energiím. Bude se vám přizpůsobovat po celou dobu, dokud ho nespotřebujete do poslední kapky. Když ucítíte, že přišel jeho čas, užívejte kdykoliv během dne mezi 3 a 20 kapkami. Pokud máte posvátný prostor, nechávejte ho tam. Někteří ho rádi chladí v ledničce, ale není to nutné. Lze ho použít k pomazání čaker či přidání několika kapek do sklenice k programování vody, přidání do lázně, nabití záměrem, nanesení na kůži nebo přímé požití. Fantazii se zde meze nekladou.

  IPhaz

  Svým intelektem můžeme připustit, že za hranicemi našich omezených lidských smyslů může existovat celý nezměrný vesmír, uvědomit si to svými vnitřními (vyššími) smysly, je zcela jiný příběh. Jakmile je práh překročen a vkročíte na svou "vyšší cestu", můžou se otevřít dveře novému chápání zázraků. IPhaz vám pomůže přejít přes tuto různě obtížnou bariéru. Za touto bariérou rozkvétá uvědomění toho, jak fungují vícerozměrné smysly, a tedy jak je zapojováno a pozorováno vnímání na jiných úrovních.

  Vzhledem k tomu, že vědomé já, které čte tato slova, nemá téměř žádný přístup k tomu, co se ve skutečnosti děje ve sférách vyššího vědomí (pokud nejste skutečně nadaným jasnovidcem), velká část neuvěřitelně složité práce, kterou tam vykonáváte, je buď nepochopitelná, nevysvětlitelná nebo prostě neviditelná. Zde spoléháme na přítele, který patří mezi nejnadanější věštce na světě, přičemž je stále člověkem v takzvaném fyzickém těle. Jeho popis toho, co IPhaz je a co dělá ve vyšších sférách vědomí, byl kaleidoskopický. Taková říše divů, překrývající se složitosti v popisech polí, vln, geometrií, vnějšího nadvědomí ...a seznam by mohl pokračovat.

  Novinkou je, že byl znovu zaveden do prodeje jako kapalina místo prášku a postoupil na úplně jinou úroveň poté, co se skupina z nás vydala na astrální cestu k Jupiteru. A tak mnozí z nás, kteří jsme ho užívali už dva roky zpět, jsme se k němu vrátili kvůli jeho ohromující síle a jeho práci zaměřené na detail při vyvažování mnoha úrovní Já, ve kterých všichni existujeme. Nedělá téměř nic ze své práce v takzvaně fyzické sféře, ale veškerá práce, kterou dělá s našimi ostatními vrstvami do takzvaného fyzična prosakuje, mění svět skrze nás, a tak pro nás.

  Po dosažení tohoto bodu skrze postup alchymistickou řadou krok za krokem byste měli být otevřenější a intuitivnější a používat svou kapacitu častěji jako nástroj. Po práci s těmito produkty byste také měli mít alespoň částečné porozumění tomu, jak jedena substance ustupuje druhé v budování mostů. Jak je uvedeno jinde na tomto webu, alchymie jsou živé bytosti, jsou vědomé, vědomé si sebe sama a jsou skutečně vašimi přáteli a spojenci.

  Existuje jen málo způsobů, jak vysvětlit to, jakým způsobem každý z těchto kroků spojuje uživatele s vyšší úrovní informací obsažených v DNA nebo RNA, s informacemi s nimi spojenými, a jak komunikují s "neviditelnou" DNA Absolutna.

  O tom, jak jsou tyto informace "přeneseny" nebo zakódovány, rozhodují dva hlavní faktory: 1) vy a to, co potřebujete, (o čemž je rozhodováno na vyšších úrovních Já) a 2) prvek použitý při výrobě, struktura jeho krystalické mřížky. Struktura krystalické mřížky  je forma posvátné geometrie, jejímž prostřednictvím informace prochází z jedné roviny do druhé. O IPhazu lze říci, že je mostem mezi Luminem a Phasixem, ale je to opravdu mnohem víc než jen to. A přesto, že se snažím, není jednoduche to popsat.

  Původní text na Blue Emerald Alchemy / IPhaz.