JUVA NAD ENERGY

Juva je nástroj na fyzický výkon a skvěle funguje pro každého, kdo potřebuje špičkový výkon svého mozku za jakýmkoli účelem, zejména ve vztahu k multitaskingu, paměti, soustředění, jasnosti a dokonce i mentální síle. Celý nervový systém je díky použití tonizován, dokonce i vylepšen, říká Jason.

NÁVOD K POUŽITÍ - Používejte 1/2 až 2 čajové lžičky denně, jednou nebo dvakrát denně. Lžička má velikost víčka lahve, pokud ji chcete použít k odměření dávky.

Klíčovou složkou přípravku Juva je NAD (nikotinamidadenindinukleotid) silně prosazovaný ve zdravotních a wellness kruzích. Je to koenzym, který se skládá z adeninu a nikotinamidu a je součástí řetězce transportu elektronů v mitochondriích. NAD je nutný pro aktivaci enzymu zvaného PARP Poly ADP ribóza, který opravuje poškozenou DNA. Je to kofaktor centrální pro metabolismus a nachází se ve všech živých buňkách. Naše těla ho produkují pro základní funkce - dýchání, stravování a pití a všechny metabolické funkce, vyšší příjem živin a absorpci vodíku a kyslíku. Všechny naše buňky ho obsahují a podílí se na přenosu energie z živin do všech tělesných tkání. Je to také silný posilovač imunitního systému, ne kvůli tomu, co obsahuje, ale kvůli tomu, co způsobuje, že tělo přirozeně dělá.

Jak stárneme, hladiny NAD klesají, což zhoršuje mitochondriální funkci, což vede k menšímu přežití mitochondrií. Úbytek mitochondrií vede k mnoha fyzickým příznakům stárnutí. Omezuje také bílkoviny, které urychlují stárnutí v důsledku druhů systémového stresu, které způsobují syntézu a ukládání tuků, regulaci cukrů a obecný zánět. V každém věku jsou nízké hladiny spojeny s hypoxií, poškozením kůže, únavou, přibýváním na váze, metabolickým syndromem, kardiovaskulárními chorobami a mnoha dalšími stavy.

Zajímavé je, že se také používá při IV podávání k omezení závislosti a ve skutečnosti existují "léčebná centra", kde můžete sedět a nechat si podat čistou NAD pomocí kapkové hydratace pouze pro všeobecné zdraví, wellness a opravu DNA.

Je známo, že NAD upravuje vaše cirkadiánní hodiny. Ve mně to upravilo moji potřebu spánku z 8-9 hodin na 6-7, a proto je moje produktivita na úplně jiné úrovni. To vám může dát mírné tělo vysoké nebo záře, která je soustředěna v horní části těla. Všimli jsme si pocitu jasnosti, energie a celkového klidu, který prostupuje celým nervovým systémem. Je to jak balzám na centrální nervový systém, tak jeho aktualizace.

Pokud jde o všechny nanokrystalické prvky, které se v něm také nacházejí, jsou to: zlato, stříbro, měď, rhodium, iridium, palladium, ruthenium, chrom, vanad a tyto jsou také zapojeny do mnoha procesů proti stárnutí a metabolických funkcí. Chrom a vanad jsou například o metabolismu. O každém z nich si můžete přečíst výše v části Fyzikální živiny. Obsahuje také fulvické minerály ve stopových množstvích.

Produkuje trvalou fyzickou energii a duševní jasnost (a dokonce i sílu) a dává úžasnou náladu. Je to fantastické. Milujeme, jaké to je. Používám tento každý den, bez selhání.

Získejte tohle. Ukáže vám, co dokáže.

39,00 €