JUVA NAD ENERGY

Juva je nástroj podporující fyzický výkon a skvěle funguje pro každého, kdo potřebuje špičkový výkon svého mozku za jakýmkoli účelem, zejména ve vztahu k multitaskingu, paměti, soustředění, jasnosti a dokonce i mentální síle. Celý nervový systém je díky použití tonizován, dokonce i vylepšen, říká Jason.

NÁVOD K POUŽITÍ - Používejte 1/2 až 2 čajové lžičky denně, jednou nebo dvakrát denně. 

Klíčovou složkou přípravku Juva je NAD (nikotinamidadenindinukleotid) silně prosazovaný ve zdravotních a wellness kruzích. Je to koenzym, který se skládá z adeninu a nikotinamidu a je součástí řetězce transportu elektronů v mitochondriích. NAD je nutný pro aktivaci enzymu zvaného PARP Poly ADP ribóza, který opravuje poškozenou DNA. Je to kofaktor centrální pro metabolismus a nachází se ve všech živých buňkách. Naše těla ho produkují pro základní funkce - dýchání, stravování a pití a všechny metabolické funkce, vyšší příjem živin a absorpci vodíku a kyslíku. Všechny naše buňky ho obsahují a podílí se na přenosu energie z živin do všech tělesných tkání. Je to také silný posilovač imunitního systému, ne kvůli tomu, co obsahuje, ale kvůli tomu, co způsobuje, podporuje přirozené tělesné procesy

Jak stárneme, hladiny NAD klesají, což zhoršuje mitochondriální funkčnost, což vede k menšímu přežití mitochondrií. Úbytek mitochondrií vede k mnoha fyzickým příznakům stárnutí. V každém věku jsou nízké hladiny spojeny s hypoxií, poškozením kůže, únavou, přibýváním na váze, metabolickým syndromem, kardiovaskulárními chorobami a mnoha dalšími stavy.

Zajímavé je, že se také používá k omezení závislosti (kompulzivního jednání) a existují "léčebná centra", kde si můžete nechat podat čistou NAD pomocí kapkové hydratace pro všeobecné zdraví, wellness a opravu DNA.

Je známo, že NAD upravuje vaše cirkadiánní hodiny. Ve mně to upravilo moji potřebu spánku z 8-9 hodin na 6-7, a proto je moje produktivita na úplně jiné úrovni. Všimli jsme si pocitu jasnosti, jemné energie a celkového klidu, který prostupuje celým nervovým systémem. Je to jak balzám na centrální nervový systém, tak jeho aktualizace.

Pokud jde o všechny nanokrystalické prvky, které se v něm také nacházejí, jsou to: zlato, stříbro, měď, rhodium, iridium, palladium, ruthenium, chrom, vanad a tyto jsou také zapojeny do mnoha procesů proti stárnutí a metabolických funkcí. Například chrom a vanad jsou o metabolismu. Obsahuje také fulvické minerály ve stopových množstvích.

Zkuste ho.

42,00 €