krok 2/ LUMIN

Krok 2 - Lumin (30ml)

Lumin je velmi mocná a krásná bytost s obrovskou mocí. Je to jako pohybovat horou pírkem. První věc, kterou Lumin udělá, je vyvážení vašich jemných těl, což způsobí vyrovnání, které vede k čištění. Staví na Originu tím, že jde hlouběji. Poté začíná tok informací specifických pro vás, zvyšuje se množství a kvalita informací. Je vyroben z odpařené mořské vody odebrané z hloubky 2200 stop pod hladinou oceánu u Havaje. Pokud jste obeznámeni s prehistorickou civilizací Lemurie, která existovala v Tichém oceánu, Lumin svým způsobem nese její vibraci. Je získáván z blízkosti sopečného otvoru, takže je extrémně bohatý na monatomické prvky. Obsahuje monoatomickou platinu, rhodium, iridium, vápník, hořčík, draslík a selen a mnoho stopových prvků, jako je měď, železo, zinek, mangan a chrom.

49,00 €

POKYNY: Po obdržení lahvičky se na něj nejprve nalaďte, aby se přizpůsobil vám a vašemu poli a energiím. Bude se vám přizpůsobovat po celou dobu, dokud ho nespotřebujete do poslední kapky. Když ucítíte, že přišel jeho čas, užívejte kdykoliv během dne mezi 3 a 20 kapkami. Pokud máte posvátný prostor, nechávejte ho tam. Někteří ho rádi chladí v ledničce, ale není to nutné. Lze ho použít k pomazání čaker či přidání několika kapek do sklenice k programování vody, přidání do lázně, nabití záměrem, nanesení na kůži nebo přímé požití a jiné.

Vynikající ve spojení s:

 • Helios Gold - z 99,999% čistého zlata
 • Helios Platinum - z 99,999% čisté platiny

  Lumin

  První věc, kterou Lumin udělá, je vyvážení vašich jemných těl, toto zarovnání vede k dalšímu víceúrovňovému čištění. Staví na Originu a jde hlouběji. Poté začíná tok informací specifických pro vás, roste jejich množství a kvalita. Abyste dosáhli této rovnováhy, mnohé musí být puštěno. Ve většině případů nebudete muset odkládat "závaží" vědomě. Uvedu příklad. Řekněme, že máte drahého přítele, o kterém jste zjistili, že vám vysává energii. Za starých časů (třeba 90. léta) byste toho člověka museli opustit a projít nějakou emocionální událostí. V případě použití Luminu budete posunuti takovým způsobem, že vaše energie již této osobě nebude k dispozici a ona jednoduše odejde z vašeho života a bude se živit na někom jiném. Nebo řekněme, že máte nějakou energii (entitu, cokoliv) uloženou ve vašem systému, třeba z minulého života. Lumin tyto věci uvolní bez vaší vědomé účasti.

  Ve zkratce: Jednoduše nemůžete vstoupit do vyšších prostorů s obvyklou energetickou toxicitou Země rozlezlou po celém svém systému. Ještě více vzrušující je, že vás dokonale připraví na to, co přijde v pokročilejších alchymiích. Jak pronikáte do těchto mocných exotických látek, je možné, že budete mít prokazatelné nadlidské schopnosti - to, co rád nazývám superart. U mně to tak bylo.

  Vzhledem k tomu, že vzdoruje analýzám, bylo osloveno několik jasnovidců, superintuitivců, aby řekli z čeho se skládá, a odpověď byla vždy platina, rhodium a iridium v ​​neuvěřitelně vysokofrekvenčních stavech. Jeden z těchto superintuitivců dále poukázal na to, že tyto kovy jsou u jejich uživatelů prostředkem transformace a vylepšení vrozených vlastností DNA / RNA moderního člověka.

  Tato alchymie spojuje člověka s dimenzionální trhlinou, která umožňuje některým bytostem na velmi vysoké úrovni posílat energie prostřednictvím interdimenzionálního portálu, kterým je substance sama. Tyto bytosti na vysoké úrovni jsou nad říší osvícených mistrů, ale v souladu s jejich energiemi. Tyto energie vysoké úrovně mohou na některé působit únavně kvůli vyšším energiím.

  Na nižších frekvencích máme systém fyzických orgánů. O krok výš je systém čaker, který souvisí s kundalini. Nad tímto je systém světelného sloupce a o velký skok nad ním je energetický informační rámec. Světelný sloupec má tendenci vést člověka k tomu, čemu říkáme Metaself, a energetický rámec je na mnohem vyšší a zcela odlišné frekvenci. Vazba na Metaself ("vyšší Já") je zásadní - bez vnitřního vedení se vše hroutí.

  Toto je pro mě alchymie "uzavírající kruh", protože se vyrábí postupem, kterým byl vyroben první skutečně alchymistický produkt, který Jason vyrobil v roce 1997. Ale je výrazně lepší než ten první, je to jako srovnávat uhlí s diamantem. Je to důležitá součást nadcházejících změn globálního vědomí a pro nás v The Superbeings to představuje významný počáteční krok ke skutečnému mistrovství.

  Původní text na Blue Emerald Alchemy / Lumin