HELIOS GOLD

Monoatomické zlato - není to nic jiného než čistá strukturovaná voda a zlato. Je alchymistickou procedurou vyrobeno z 99,999% čistého zlata v procesu zcela odlišném od těch použitých k výrobě jiných produktů zde. Zlato bylo alchymicky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, tak se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je skvělé pro začátek vaší alchymistické cesty.

Tato forma zlata má udávat tón, vytvořit základ a začít zvyšovat frekvence a kvality energií. Mnoho z nás to i nadále používá jako doplněk výživy. Působením zlata se začnou odlupovat karmické vrstvy. Podněcuje uvolňování a odpadávání všech starých toxických látek ... ve skutečnosti všechny tyto alchymie působí na uvolňování všeho, co již není potřeba.

49,00 €

POKYNY: Kdykoliv používejte 3 až 10 kapek. Nechte posedět v ústech pro absorpci skrz membrány a poté spolkněte vše, co zbylo. Přidejte trochu do vany, vtírejte do čaker, naneste na pokožku vždy, když chcete vyřešit problém.

Vynikající v kombinaci s:

Více o Zlatě z řady Helios


Článek v původním znění zabývající se tímto monoatomickým zlatem, jeho vlivem na lidský systém a dalšími souvislostmi nalezne na Blue Emerald Alchemy / Gold