HELIOS IRIDIUM

Monoatomické Iridium není nic jiného než čistá strukturovaná voda a iridium. Je alchymisticky vyroben z 99,999% čistého iridia v procesu společném pro výrobu Helios Rhodium, Ruthenium a Osmium. Toto iridium bylo alchymisticky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, což se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je to celkem pokročilá záležitost na vysoké úrovni, ale může ji použít skoro každý, kdo je na duchovní cestě. Někteří uživatelé by vám řekli, že je to jejich oblíbený, a pro ty naladěné, to může být úžasné. 

Proces jeho výroby není sice příliš složitý (kromě znalosti nejlepších časů dne a planetárních pozic!), Ale je velmi časově náročný. Je proto k dispozici i v lahvích o objemu 15ml za 666 Kč. V žádném případě nemusí být používán každý den, a tak by 15ml mělo stačit na 1-2 měsíce.

Nyní je známo, že mezi 5% a 10% hmoty tvořící mozek je rhodium a iridium ve formách ekvivalentních tomu, co zde máme. Kromě toho hojně nachází v míšní tekutině, v páteři všude, kde máme to, co hinduisté a buddhisté nazývají nadis, což jsou energetické kanály. Více o tom níže.

1 313,00
Please select variants first

POKYNY: Cokoli mezi 2 až 6 kapkami, nechte sedět v ústech pro absorpci přes tyto membrány a poté spolkněte vše zbývající. Můžete si jej také vtírat do kůže, čaker nebo užívat skrze nos. Věštci nebo jiní odborníci z praxe by mohli najít nespočet způsobů použití, o kterých ani nevíme. Pokud si přečtete níže uvedené informace, uvidíte, že naše Monoatomické Iridium má v hluboké kosmické esoterice velmi speciální místo. Náš jasnovidec důrazně doporučuje, abyste před použitím našeho Iridum používali jak Palladium, tak Rhodium.

Vynikající společností mu jsou:


Více zajímavostí o Irídiu

v tuto chvíli naleznete na stránkách Blue Emerald Alchemy v angličtině