HELIOS OSMIUM

Monoatomické Osmium není nic jiného než čistá strukturovaná voda a osmium. Je alchymisticky vyroben z 99,99% čistého osmium v ​​procesu podobném tomu, jakým se vyrábí Helios Rhodium, Iridium a Ruthenium. Toto palladium bylo alchymisticky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, což se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je super pokročilý a měl by ho používat pouze ti, kteří se stali probuzenými, uvědomili se sebe, jsou zodpovědní, ušlechtilí a upřímní. Upřímnost je možná nejdůležitější vlastnost.

To je divoká věc. Pokud existují dva kovy, které lze považovat za psychedelika minerální říše, pak by to bylo osmium a iridium. Na stránkách Blue Emerald Alchemy je přiblížena spojitost mezi mytologií, astrologií a alchymií. Na příklad sir Isaac Newton dekódoval řeckou mytologii pro své alchymistické recepty (ano, Newton byl dokonalý alchymista a patřil do tajné organizace, která je sem tam zmiňována na webových stránkách The Superbeings). 

1 313,00
Please select variants first

POKYN: Po obdržení jej nechte alespoň tři dny sedět na oltáři nebo v jiném posvátném prostoru. Nechte to usadit se, pohodlně. Ať se váš vztah rozvíjí. Nezapomeňte, je intelektuální a sebevědomé. Naslouchejte volání, než jej použijete. Pokud to opravdu nepřijde, prostě si vyberte svůj den a spojte se s intuicí, že je to správné. Použijte cokoliv mezi 2 a 6 kapkami, nechte to sedět v ústech pro absorpci přes tyto membrány a poté spolkněte vše, co zbylo.

Vynikající společníci

  • Helios Palladium - velmi doporučováno
  • Helios Rhodium - velmi doporučováno
  • Phasix

Více o Osmiu, mytologii a jiných zajímavostech

v anglickém jazyce na Blue Emerald Alchemy/Osmium