HELIOS PALLADIUM

Monoatomické Palladium není nic jiného než čistá strukturovaná voda a palladium. Je alchymisticky vyroben z 99,999% čistého palladia v procesu podobném tomu, jak se vyrábí Helios Gold a Platinum. Toto palladium bylo alchymisticky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, což se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je to docela pokročilá věc, ale může ji použít skoro každý, kdo je na duchovní cestě.

Hned ze startu je třeba o Palladiu vědět, že může vyprázdnit hlavu, a to okamžitě, což z něj dělá velmi silného spojence pro rychlou a hlubokou meditaci. Je obzvláště dobré podporovat typ vědomí, který se stává vědomím druhé úrovně, protože vědomá část vás, povrch, která čtete tato slova, musí být absolutně klidná, což znamená nepřítomnost nebo podmanění, pro přemístění nemyslícího vědomí do jiné úrovně vědomí.

Jak již bylo řečeno, není nic lepšího než alchymistické přípravky, které účinně spolupracují. V tomto případě bychom mluvili o tom, jak dobře Helios Iridium a Palladium spolupracují. Zatímco vyšší tok Iridia může být jako nebeská elektrická bouře, Palladium může vzít veškerou tu surovou elektrickou energii, změnit ji, zvýšit její soudržnost, modulovat její křivku, vyvážit ji a pomoci při rozšíření do fyzického i nefyzického těla/těl. A dělá to zcela bez námahy.

S palladiem, zlatem a platinou se pracuje snadněji, a proto mají stejnou cenu - 39 dolarů za unci (30ml). V žádném případě nemusí být používán každý den, takže unce by měla trvat 1-3 měsíce nebo déle.

876,00
Please select variants first

POKYNY: Užívejte mezi 2 a 6 kapkami, nechte je posedět v ústech pro absorpci přes skrze membrány a poté spolkněte vše, co zbývá. Můžete si jej také vtírat do kůže, čaker nebo kapat do nosu. Věštci nebo jiní odborníci z praxe mohou najít libovolné množství použití, o kterých ani nevíme.

Vynikající společně s:

  • Helios Iridium
  • Lumin
  • Iphaz

Více zajímavostí o Palladiu 

v anglickém jazyce na Blue Emerald Alchemy/Palladium