HELIOS PLATINUM

Monoatomická Platina není nic jiného než platina v čisté strukturované vodě. Je vyrobena alchymistickým postupem z 99,999% čisté platiny procesem zcela odlišným od procesů výroby produktů z jiných kategorií. Platina byla alchymisticky upravena tak, aby byla v krystalické formě nanočástic, což bývá technicky označováno jako monodisperzní suspenze. Je skvělá pro začátek vaší alchymistické cesty.

Tato forma platiny, tak jako zlato, má udávat tón, vytvořit základ a začít zvyšovat frekvence a kvality těl, kterých je mnoho. Platina je něco jako zlato tohoto věku a má úžasné zdravotní výhody. Mnoho našich uživatelů to nadále používá jako doplněk výživy průběžně. I ona začne odlupovat karmické vrstvy a podporuje zahájení uvolňování všech starých toxických záležitostí ... ve skutečnosti všechny tyto alchymie způsobují uvolnění všeho, co již není potřeba.

49,00 €

POKYNY: Kdykoliv používejte 3 až 10 kapek. Nechte posedět v ústech pro absorpci skrz membrány a poté spolkněte vše, co zbylo. Přidejte trochu do vany, vtírejte do čaker, naneste na pokožku vždy, když chcete vyřešit problém.

Vynikající společníci:

Více o Helios Platině


Zatím nebylo přeloženo do českého jazyka. Pro text v anglickém jazyce navštivte Blue Emerald Alchemy / Platinum.