HELIOS RHODIUM

Monoatomické rhodium není nic jiného než čistá strukturovaná voda a rhodium. Je alchemicky vyroben z 99,999% čistého rhodia v procesu zcela odlišném od těch, použitých k výrobě dalších substancí zde, s výjimkou Helios Iridium, Ruthenium a Osmium. Rhodium bylo alchymisticky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, což se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je to pokročilá věc, ale může ji použít téměř každý, kdo je na duchovní cestě.

Proces jeho výroby není sice příliš složitý (kromě znalosti nejlepších časů dne a planetárních pozic), Ale je velmi časově náročný. Je proto k dispozici i v lahvích o objemu 15ml za cenu 666 Kč, uvedená cena je za 30ml lahvičku. V žádném případě nemusí být používán každý den, a tak by 15ml mělo vyzbýt na 1-2 měsíce.

Nyní je známo, že mezi 5% a 10% hmoty tvořící mozek je rhodium a iridium ve formách ekvivalentních tomu, co zde máme. Kromě toho se hojně nachází v míšní tekutině a v páteři. Vztahuje se i k tomu, co hinduisté a buddhisté nazývají nadis, což jsou energetické kanály. Více o tom níže.

1 313,00
Please select variants first

POKYNY: Použijte cokoli mezi 2 a 6 kapkami, nechte poležet v ústech pro absorpci přes membrány a poté spolkněte vše zbývající. Můžete si jej také vtírat do kůže, čaker. Věštci nebo jiní odborníci z praxe mohou najít libovolné množství použití, o kterých ani nevíme.

Vynikající společníci:

  • Helios Iridium
  • Lumin
  • IPhaz

Více zajímavostí o Rhodiu

zatím k dispozici v anglickém jazyce na Blue Emerald Alchemy/Rhodium