HELIOS RUTHENIUM

Monoatomické ruthenium není nic jiného než čistá strukturovaná voda a ruthenium. Je alchymisticky vyroben z 99,999% čistého ruthenia v procesu zcela odlišném od těch, kterými se vyrábí některý z dalších produktů zde, s výjimkou Helios Rhodium, Iridium a Osmium. Toto ruthenium bylo alchymisticky upraveno tak, aby bylo v krystalické formě nanočástic, což se technicky označuje jako monodisperzní suspenze. Je to docela pokročilá věc, ale může ji použít skoro každý, kdo je na duchovní cestě.

V článku Scientific American (který jsme původně publikovali, dokud ho bez svolení nezačali používat jiní prodejci) bylo uvedeno, že když jsou jednotlivé atomy ruthenia umístěny na konce krátkého řetězce DNA, stává se 10 000krát vodivější, ve skutečnosti se stává supravodičem. Hlavní americká farmaceutická společnost navíc oznámila, že ruthenium opravuje poškozenou DNA. Malformovaná DNA je přímým odkazem na fyziologické podmínky, které jsou v rozporu s tím, jak by tělo a jeho systémy měly fungovat nejpřirozeněji, a proto bez námahy.

Proces jeho výroby sice není příliš složitý (kromě znalosti nejlepších časů dne a planetárních pozic), Ale je velmi časově náročný. Proto ta cena. V žádném případě nemusí být používán každý den, takže unce by měla trvat 1-3 měsíce nebo déle a je možno zakoupit i poloviční lahvičku (15ml) po předchozí domluvě.

1 313,00
Please select variants first

POKYNY: Užívejte 2 až 6 kapek, nechte to sedět v ústech pro absorpci přes membrány a poté spolkněte vše zbývající. Můžete si jej také vtírat do kůže, čaker nebo užívat nosem. Věštci nebo jiní znalci z praxe by mohli najít libovolné množství použití, o kterých ani nevíme.

Vynikající společníci:

  • Helios Rhodium
  • Helios Iridium
  • Lumin
  • Iphaz

Více o Rutheniu

zatím jen v anglickém jazyce na Blue Emerald Alchemy / Ruthenium