krok 1/ ORIGIN

Krok 1 - Origin (30ml)

Origin zahájí proces čištění a utváří základy pro hlubší práci. I když jde o první krok na této cestě, je velmi mocný. Stačí jen pár kapek. Ty se přizpůsobí vaší frekvenci a podpoří plynulost transmise, jak jen to jde. Toto "raketové palivo", jak bylo nazváno svým tvůrcem, pochází z přírodního zdroje a obsahuje prášek monoatomického bílého zlata, fosfor, selen, hořčík, mangan, sodík a stopové množství dalších prvků.

Zvolte si variantu:

49,00 €


K dispozici je i prášková varianta. Rozdíl je jen v obsahu strukturované vody.

POKYNY: Jako každý inteligentní spojenec si žádá úctu a respekt. Na oplátku se vám dostane téhož od něho. Tento elixír je vaším přítelem, učitelem, průvodcem, když mu dáte svolení. Prosím, udržujte ho na čestném místě, jakým může být třeba oltář, mimo sluneční paprsky, žár a vlhkost. Je vhodné se nejprve na tyto energie naladit, proto je vhodné ho nějaký čas nosit v kapse (třeba v menší lahvičce) či ho umístit pod polštář. Může přijít na čakry během meditace nebo léčení, může jím být obohacena koupel. Kreativitě se meze nekladou. Někoho může sama alchymie inspirovat k zcela novému způsobu užití.  

Roztok ve strukturované vodě: cokoliv mezi 3-20 kapkami na sliznice úst jednou denně. Ráno či večer, s i bez jídla. Nemá žádné kontraindikace s žádnou medikací ani přírodními doplňky stravy. 

 Prášek: Malou hromádku velikosti hlavičky zápalky dobře promíchejte se slinami. Může být užíváno kdykoliv, ve dne i večer, neexistují žádné kontraindikace.  

Vynikající ve spojení s:


Více o Originu

Zde začíná proces "sebe-aktualizace", probíhají jakési vynucené úpravy k usnadnění stahování vyšších kódů, frekvencí a informací. I když je to počáteční forma bílého práškového zlatého Ormusu, je velmi silný, vyšší úrovně než většina na trhu dostupných. Úpravy vycházejí jak z vašich vlastních potřeb, tak z potřeb Země.

Jak je již známo, buňky komunikují prostřednictvím fotonů nebo světla, což bylo známo již dávným civilizacím. Zvýšení objemu a intenzity této světelné / elektrické mezibuněčné komunikace vás přivede blíže k asimilaci s tím, čemu říkáme Metaself (populárně New Age lidmi nazývané jako světelné tělo, ač jde o značně omezený způsob chápání tohoto obrovského konceptu). To, co stojí mezi vámi a tímto "světelným tělem", jsou vaše víry, vaše programování a všechny karmické, emoční a myšlenkové formy uložené hluboko v záhybech vaší neuvěřitelně obrovské psychiky, nahromaděné během tělesné zkušenosti z doby už před prvními humanoidy na Zemi. Jste galaktickým životním proudem a Země je jen velmi malou částí vaší zkušenosti.

Origin způsobuje, že vaše buňky kmitají na vyšší frekvenci, snižuje povrchové napětí buněčných stěn a činí tak hydrataci mnohem efektivnější. Usnadňuje to váš přechod od "měděného vedení" nervového systému k vedení "optickými vlákny", kterým dokáže protékat 1000krát více světelných informací.

Jakmile se sblížíte, okamžitě začíná proces hledání fikcí, které stojí mezi vámi a vaší pravdivější formou, a jejich postupné vyřazování. Není nutné, aby odstraňování a / nebo transmutace těchto překážek probíhala na vědomé úrovni - jinými slovy, můžete se jednoho dne prostě probudit do jiného světa, aniž byste museli projít jakoukoli bolestí a prožíváním emocionálních událostí. Velmi málo našich uživatelů ho vnímají fyzicky nebo mentálně - ale všimnou si, že jejich svět je každým den jiný, někdy i dost hluboce, protože prožívají zkušenost s aktivací svých kódů a stahováním, které kvůli této aktivaci započalo. Většina uživatelů však téměř okamžitě pocítí něco v hloubi, často počínaje samotným nákupem.

Původní text najdete na Blue Emerald Alchemy / Origin.