krok 4/ PHASIX

4. krok - Phasix (30ml)

Tato krásná čistě bílá alchymie (její čistota je zcela mimo tento svět) se zhmotnila z ničeho (skutečně), přímo na patách IPhazu. Klíčem k otevření tajné knihovny alchymistických procesů bylo použití IPhazu. Přestože se platina a zlato ve Phasixu stále používají jako geometrické brány a mosty k tomu, co má přijít, bylo nám řečeno, že to, co obsahuje, jsou látky, které nejsou ze Země a neexistují žádné pozemské termíny, které by mohly být aplikovány na tyto kosmické elementy.

Protože někteří lidé dávají přednost tekutinám, kapalnou formou je jednoduše suchý prášek přidávaný do destilované a strukturované vody. Je oblíbeným nástrojem mnoha našich uživatelů. Je to na tak vysoké úrovni, že na Bovisově stupnici se pohybuje na vibrační hodnotě vyšší než 20 miliony. Pro srovnání, organická brokolice se pohybuje kolem hodnoty 15 000. Stejně jako zbytek našich alchymistických materiálů existuje v různých hustotách /en. density/ (populárně označovaných jako dimenze), ale Phasix zasahuje do mnohem hlubších tajů. Jak nám bylo řečeno bytostmi, o kterých nám bylo řečeno, že existují na úrovni nad Archanděly. Tato bytost byla popsána jako "jemná" a přesto neuvěřitelně silná v tom, co je její/jejich funkcí, a přišla/přišli právě včas na to, co budeme dělat jako jednotlivci i jako skupina, což by vás mělo pozitivně ohromit a měli byste být skutečně připraveni tyto informace vyslechnout a přijmout.

Zvolte si variantu:

Cena od 49,00 €

Více informací o Phasixu rozhodně stojí za přečtení.

POKYNY: Roztok - použijte 3 až 20 kapek ústy nebo přidejte do koupele. Vždy začněte s menším množstvím a postupem času zvyšujte. V dávkování je klíčová intuice. Není to o mravenčení nebo fyzických dopadech, je to o tom, jak se to ve vás odvíjí v průběhu času, rozšiřuje vaši moudrost a vhledy. Jde o očistu vašeho bytí, aby se odhalilo, co tam vždy bylo. Přidejte si pár kapek do koupele, vtírejte do čaker nebo nanášejte kamkoliv na kůži, kde se vám to líbí. Prostě mu řekněte, co chcete dělat.

Prášek - Doporučujeme vždy o velikosti papírového děrovače nebo malé hromádky o velikosti rozdrcené hlavy zápalky, která se užívá ústy. Nechte to rozpustit v ústech dobře promíchané se slinami jako ochutnávaný kousek čokolády. Několik klepnutí do vany je bájo. 


Více o Phasixu

Jak bylo zmíněno ve výše uvedeném shrnutí, tato krásná čistě bílá alchymie (jejíž čistota je zcela mimo tuto "dimenzi") se z ničeho nic (skutečný příběh) zhmotnila. Klíčem k otevření tajné knihovny alchymistických procesů bylo použití IPhazu. Ačkoli se ve Phasixu stále používají platina a zlato jako geometrické brány a mosty, bylo nám řečeno, že to obsahuje látky, které nejsou ze Země a neexistují žádné zemské výrazy, které by mohly být aplikovány na tyto kosmické elementy.

Nebuďte překvapení, pokud vaše pokožka začne vyzařovat květinovou esenci, a buďte stejně nepřekvapení, pokud někdo na vaši záři upozorní. Máme mnoho zpráv od našich pokročilých uživatelů této substance. Mnoho uživatelů uvedlo, že zlatý nektar světla kape do zadní části krku. Pokud nevíte, co to je, jedná se o hormon produkovaný endokrinními žlázami v hlavě, který historicky uvádějí svaté osobnosti po letech či dokonce desetiletích meditace. Tato melanže hormonů kaskáduje tělem, zejména čakrami a meridiány, se světelnou ambrosií.

Stejně jako zbytek našich alchymistických materiálů existuje ve více rovinách a ve více vesmírech najednou. Mnohem hlouběji do fungování nás zasvětili "bytosti bytostí", o nichž nám bylo řečeno, že existují na úrovni nad Archanděly (hej, to je to, co nám bylo řečeno). Tato bytost bytostí byla popsána jako "jemná" a přesto neuvěřitelně silná v její / jejich funkci, a ona / oni přišli právě včas na to, co budeme dělat jako jednotlivci i jako skupina, což by vás mělo pozitivně ohromit. Měli byste být ve skutečnosti připraveni tyto informace vyslechnout a přijmout.

Dalo by se říci, že jeho primárním účelem pro místní "vy" a životní prostředí ve vašem dosahu je sloučení polarit, automatické čištění projevů, vymazání zastaralých vzorců v mentálním prostředí, kterým je zemská rovina, a postupné zavádění čistších vzorců ve stejném mentálním rámci Země.

Náš superintuitivní přítel a člen, který je jedním z lidí s nejvyššími vibracemi, vyrovnaným a čistým životem ve všech oblastech, pracoval se zkušeností Phasix téměř tři měsíce, což by mělo být dostatečným znamením pro složitost a "prostorové domény", k nimž Phasix poskytuje přístup. Takto to popsal:

"Phasix vám dává laťku. Drží vás nad touto laťkou, abyste pochopili, kam máte jít, jak být a co "to" nebo "všechno " je. Mnoho životních problémů se jako kdyby samo od sebe vyřeší a přichází rovnováha. Stává se stále více očividným, že vaše vědomí operuje na stále vyšší a vyšší úrovni. Nejedná se však pouze o jedno místo, pozvolna si začínáte uvědomovat, že jste vědomí na více místech ve stvoření zároveň. Aby bylo možné udržovat toto vícerozměrné uvědomění, je vyžadováno soustředění na mnoha úrovních . Není nutné, aby byly udržováno, ale pokud svým vnitřním zrakem vnímáte sebe v jiné prostorové doméně, zůstat tam vyžaduje hodně cviku. Je to jako naučit se něco obtížného. Po chvíli cviku se to stane automatickým, dokonce instinktivním. Phasix vám pomůže vidět všechny součásti a jak do sebe zapadají, ale udržet je v pozornosti už je na vás. Phasix se napojuje prostřednictvím jednoho z nejsložitějších konceptů na alchymistické / duchovní cestě. Vnímání multidimenzionálního, vícefázového, osobního prostoru. "

Některým, i když ještě nejste připraveni vědomě zažít to, co je popsáno výše, to v případě potřeby nainstaluje programovaný potenciál pro pozdější aktivaci. Pokud se tak nestane, může být vyžadován další kurz Phasixu. Pro jiné to vůbec nemusí otevřít tyto prostory pro vědomé pozorování, ale většině to dá zkušenost hlubší verze vašeho podvědomí nebo nadvědomí.