Puramyd

Novinka

Puramyd - Od kolektivního vědomí Merlin (Merlin Collective) přichází další generace Puramyd. Nechali jsme je vyrobit od výrobce, který se specializuje na výrobu účinných vibračních energetických zařízení.

Není přehnané říci, že nejdůležitější prací, kterou by všichni na této planetě měli dělat, je očista. Vyčištění vašich jemných polí, vyčištění vašich meridiánů, vašich čaker, vašich orgánů, vašich tkání, vaší krve, vašeho domova, vašeho sousedství, vašeho auta, vašeho jídla, vaší vody...pro představu. Jedna nebo dvě tyto jednotky - "Puramydy" je to, jak se to dá dělat, a ony s tím NIKDY nepřestanou. Krásné na tom je, že oni sami nikdy nepotřebují být očištěny.

321,00 € 333,00 €
8,83 € / 1 g

Jason vyprávěl, jak s Mary vzali jednu do restaurace: "Vyndali jsme ji, položili na stůl a ta energie byla prostě nádherná, vyzařovala ven a vyčistila všechno v restauraci. Dělal jsem je ručně pět let a nikdy jsem z nich necítil něco takového. Energie se okamžitě dostala do mého srdce a čaker solar plexu a zanechala ve mně hluboký klid a trochu hučení z vysokých vibrací, a jak pravděpodobně víte, najít hluboký mír není snadné v dnešním šíleném naštvaném světě."

Pokud to nevytváří žádnou finanční zátěž, pořiďte si dva, nebo dokonce tři. Řemeslné zpracování je špičkové, ostré, povrchová úprava kartáčovaný vzhled, ale s Dremelem je lze docela snadno vyleštit do vysokého lesku. Jsou také zespodu zkosené pro snadné vyzvednutí a pro ty z vás, kteří by je chtěli roztočit (úsměv).

Zde je trochu více informací ze starého webu Puramyd:

"Stručně řečeno, rozšiřování vědomí je o čištění a čištění je o odstraňování. Puramydy odstraňují vše z vašeho plného rozsahu fyzických a jemných těl, které stojí mezi vámi a vaším nejšťastnějším, nejvyšším a nejrozšířenějším já. Jak si ujasníte, budete se cítit lehčí, jasnější, přítomnější, radostnější a cílevědomější, s každodenním nárůstem celostního zdraví, jak se budete pohybovat ke svému skutečnému účelu. Tento proces je jednou z automatických funkcí Puramyd. To vše udělá, aniž byste o to požádali, a spustí se v okamžiku, kdy balíček otevřete. Pokud jste citliví na energii, budete neomylně cítit, že dělá svou věc.

Puramyd může být také naprogramován s jakýmkoliv záměrem, a pokud jeho projev nezasahuje do vaší expanze nebo účelu, nic nemůže zastavit jeho uskutečnění. Významným vedlejším účinkem je, že váš Puramyd také energeticky vyčistí a promění nižší vibrace do příjemných, od zemských polí k meridiánům, bude proměňovat energii domova, budovy nebo vodní plochy. Dělá to vždy, pro vás a vše v určité vzdálenosti, v závislosti na tom, co potřebuje okolní prostředí a elementálové, kteří ho mají na starosti, majitelé atd."