PURAZYME

Purazyme - Purazyme je silné probiotikum a detoxikátor, zejména těžkých kovů. Při užívání několika plných kapátek denně lahvička o objemu 100 ml vydrží nejméně dva měsíce. Obsahuje vysoce kvalitní vodu, certifikovanou organickou melasu z cukrové třtiny, certifikované koncentráty organických šťáv (borůvky, třešně a granátová jablka), 11 živých probiotických kmenů. Čistí těžké kovy, jedy, plísně, houby, parazity a seznam pokračuje. Je toho víc jak zjistíte níže.

NÁVOD K POUŽITÍ - Používejte 1 až 3 plná kapátka denně, 1 až 3krát denně.

Psychobiotická revoluce se zakládá na zdraví a posunu lidského potenciálu. Zkoumá a vzdělává veřejnost o spojení střeva a mozku a o tom, jak je mikroflóra a parazitární přítomnost v našich zažívacích ústrojích zodpovědná za řadu stavů, z nichž mnohé souvisí s psychologickým stavem člověka. Dobré čtení je The Psychobiotic Revolution.

Detoxikace od těžkých kovů může být nejdůležitějším dalším krokem pro každého, kdo chce rozšířit své vědomí mimo toto tělo. Níže přidávám odkazy na články na našich webových stránkách projektu The Superbeings, které podrobně pojednávají o tom, čemu a jak sloužila plánovaná otrava těžkými kovy. Je však na čase se pohnout dál. V části Další informace Purazyme & Detox najdete také nepřeberné množství informací. Kadmium zde hraje prim. Je obsaženo skoro ve všem na planetě a funguje jako izolátor jemné energie a energie vyšších úrovní. Bez ohledu na to, jak vysokou alchymii používáte, účinnost rozšiřování vašeho vědomí do vyšších sfér je tlumena kadmiem (a dalšími). 

Zvolte si variantu:

Cena od 49,00 €

Další informace Purazyme & Detox 

Nenechte se mílit, toto je silná alchymie. Ani na vteřinu nevěřte tomu, že to snad není mocná přísada do vašeho procesu postupu na vyšší "duchovní" úrovně. S ohledem na čistě fyzický rozměr vyšších a vyšších stavů je to nepostradatelné. A věřte tomu nebo ne, vaše fyzické já je naprosto nejdůležitějším prvkem k tomu, abyste se stali bytostí vyšší úrovně.

Nelze dostatečně zdůraznit, jak důležité je v tuto chvíli osvobodit se od všech jedů, které s sebou Země nese, parazitických vlivů, plísní atd. Ano, vždy byly důležitou součástí lidské zkušenosti, ale teď je načase je nechat jít, překročit bojování, utrpení, obtíže a "překonávání". Je to vlastně další krok, a pokud to nepřijmete, můžete čelit vážným problémům, když se přesuneme hlouběji do zóny vyšší energie v galaktickém prostoru. 

Zjistili jsme, že jsme všichni mnohem toxičtější, než jsme kdy dříve tušili, a to jsme měli už docela dobrou představu o tom, jak hluboko jedy a znečišťující látky v systému Země pronikly. Velkým důvodem je to, že lidé jako my (tedy také vy) zpracovávají podstatně více než náš spravedlivý podíl toxinů na obyvatele. Je to jeden z hlavních důvodů, proč je tolik hledajících (to, čemu říkáme dobrovolníci / poutníci na webu The Superbeings) tak často nevyrovnaných a nemocných.

Jakmile jsme začali usilovat o účinnou detoxikaci těžkých kovů, začalo nám vstupovat do cesty stále více informací. Jedna taková informace má co do činění s Purazyme. Co jsme chtěli udělat víc než cokoli jiného, ​​bylo najít spotřební materiál, který by mohl účinně "redukovat" těžké kovy a očistit tělo od nich. Důvod, proč jsme tak energicky pátrali, je ten, že si uvědomujeme, že ne každý si může dovolit koupel Premier IonCleanse (více v tomto článku), což je zdaleka nejúčinnější způsob detoxikace těžkých kovů. Pokud existuje jasný vítěz v druhé nejlepší metodě, je to Purazyme. Mě to v průběhu 6 týdnů pomohlo vypláchnout těžké kovy z přibližně 60% zanesení na 10%. Při souběžném používání s lázní IonCleanse.

Způsob jak funguje Purazyme se podobá způsobu čištění a regenerace toků ve starých těžebních lokalitách. Polymerní sloučeniny se používají k "redukci" kovů v jemných, pohyblivých(plujících) a nanočásticových formách, jako je koloidní forma. Vypadnou a stanou se neškodnými elementárními kovy v těchto proudech. Používají se při rekultivačních projektech po celém světě. Purazyme funguje podobným způsobem v lidském mikrobiomu všech systémů a tkání. Přináší doslova vše, co společně vytváří větší částicové formy, a poté 90% vyloučí skrze kůži. Dalších 10% je očištěno běžnými eliminačními prostředky. Je zřejmé, že pomáhá co nejvíce se potit a horké koupele dělají zázraky.

Náš systém detoxikace funguje zejména na těžké kovy. Jsem alchymista. Byl jsem více otrávený než většina ostatních. Během 8 měsíců jsem přešel z extrémně otráveného do z 90% čistého stavu a nyní jsem z 98% beze všeho. Zbavit se těžkých kovů, které ve skutečnosti pomáhají zadržovat další toxiny, může trvat 3 až 5 let vytrvalou disciplínou, přes dodržování protokolů a nepřijímání více kovů v každodenním životě. Kadmium je hlavním problémem. Ani rtuť a hliník nejsou v normálním toxikačním množství tak škodlivé. Náš jasnovidec v rozhovoru s našimi partnery na galaktické úrovni řekl, že detoxikování kadmia je jako odřezávání mramoru nožem na máslo.

Pro účely expanze vědomí pomáhá mít lehčí "fyzické" tělo, což znamená vyšší podíl fotonické komunikace. Naše alchymie jsou navrženy přesně pro toto a pomáhají při celostním čištění toxinů na všech úrovních, včetně emocionálních, myšlenkových, astrálních spojení, starých kontraktů atd. Protože jsou naše alchymie tak účinné v procesu "odlehčování" fyzického těla a jeho posunu směrem k "éterickému" stavu, jsou toxiny mnohem snadněji uvolňovány. To zvyšuje efektivitu našich navrhovaných procesů. Říkáme to proto, aby tabulka níže dávala větší smysl.

Abychom získali představu, s čím máme co do činění, poskytneme hrubý nástin detoxikačních dob. Pamatujte, že v tuto chvíli předpokládáme, že NEPOŽÍVÁTE více toxinů nebo alespoň velmi málo. Také jsou zjevně přibližné pro vysokou variabilitu fungování těl každého člověka. Ti, kteří využili velkou část naší alchymie, mohou snížit dobu detoxikace o 60%. Níže uvedená tabulka by tedy mohla být také vyjádřena jako 3krát rychlejší nebo 2krát rychlejší atd.

Samotné standardní bylinné a chelatační metody: 3-5 let
Samotný Purazyme: 2-3 roky
Samotný IonCleanse: 1,5-2 roky
IonCleanse & Purazyme: 1-1,5 roku

Naše metoda: Udělal jsem to za 8 měsíců a jako alchymista jsem byl pravděpodobně výrazně více otráven než vy.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se rozhodnete pořídit Premier IonCleanse Solo a uvedete Jasonovo jméno a Blue Emerald Alchemy, můžete ode mě získat veeelice slušnou slevu za doporučení na nákup produktů zde (po vypršení 60denní lhůty na vrácení peněz, stojí pěknou raketu + náklady na dopravu a proclení, ale je možné tento produkt sdílet s vícero lidmi a náklady si rozdělit). Poplatek za doporučení je u komerčních modelů vyšší. Většina z nás vlastní domácí verzi Solo. Nezapomeňte nám sdělit, že jste provedli nákup, abychom mohli udržovat přímou evidenci. Můžeme vám slevit peníze, nebo se můžete rozhodnout nechat je jako kredit v obchodě nebo se můžete rozhodnout je darovat. 

Naše navrhovaná metoda zahrnuje doplnění zinku, selenu, hořčíku a případně vápníku. Tělo si "myslelo", že kadmium je zinek, protože jejich kovová mřížková struktura je velmi podobná. Náš známý doktor navrhuje pikolinát zinečnatý - ten používám každý den. Při používání zinku připomenete svému tělu, co zinek ve skutečnosti je, a začne uvolňovat kadmium nejprve z ledvin, poté z krve a dalších orgánů. Selen podporuje zinek a také pomáhá uvolňovat kadmium z mozkové tkáně. Hořčík v tomto procesu plní řadu funkcí, včetně udržování těla v klidu.

Naše metoda, kterou navrhujeme, může zahrnovat:
☺Purazyme
☺Premier IonCleanse, jediná metoda footbath, kterou podporujeme. Nedoporučujeme používat jiné, levné z Číny, protože si mohou zahrávat s energetikou těla (pokud objevíte kvalitní Evropskou náhradu, budu moc rád, když se se mnou o svůj objev podělíte)
☺Naše alchymistické produkty, zejména Origin, Lumin, Gold a Platinum
☺Puramyd nebo Merlin Power Stones

Je třeba poznamenat, že mnoho potravin, které jíme, je kontaminováno pesticidy, což jsou masivní přerušovače endokrinního systému a eliminačních systémů v těle. Věděli jste, že bakterie ve vašem střevě jsou zodpovědné za syntézu více než 90% serotoninu ve vašem těle? Takže pokud jíte konvenční produkty postříkané toxickými koktejly herbicid / insekticid / fungicid, rozhodně narušujete endokrinní systém. A pokud trpíte depresemi, nespavostí, IBS, vyčerpáním nadledvin, cukrovkou (typy 1 a 2), problémy se štítnou žlázou atd .; pak můžete skutečně mít endokrinní poruchu. Enzymy také pomáhají rozkládat mykotoxiny a neurotoxiny v těle, což je neuvěřitelné, protože těchto látek je téměř nemožné se zbavit a obvykle je lze účinně odstranit pouze pomocí pojiv, jako je jíl nebo aktivní uhlí, po dlouhé době - letech až dokonce desetiletích.

Používáním Purazyme můžete tyto kumulativní jedy rozbít a pomoci podpořit celkové zdraví endokrinního systému. Enzymy jsou skvělé, protože pomáhají obnovit narušený mikrobiom a zlepšit trávení. U těch, kteří mají arytmie, si díky užitečným mikrobům můžete všimnout zlepšení funkce BM. Uvedu i zkušenost Mary (naše provozní manažerka), ta se potýkala s bolestmi žeber, u nichž měla podezření, že jde o H Pylori nebo jakýsi typ pokračující nerovnováhy ve střevech, který jí způsobuje periodické bolestivé vředy. To se neuvěřitelně zastavilo. Abych byl upřímný, také se věnuje Footbath Premier IonCleanse téměř tak dlouho jako já, ale je pozoruhodné, že se její střevní funkce za krátkou dobu zlepšuje. Její vlasy jsou také plnější a zdravější, což podle ní souvisí s endokrinním čištěním a vyvážením.

Náš jasnovidec jednou poznamenal, že Purazyme je jedním z nejdůležitějších produktů na světě. To bylo šílené slyšet. Dost žvanění. Pusť se do toho.