SHIFT

SHIFT (15ml) - alchymie rovnodennosti a konjunkce
Skutečně velmi silná alchymie vysoké úrovně, ale může být efektivně použita kýmkoliv. Jason byl k přípravě této alchymie vyzván během toho nejcennějšího třídenního období roku 2020.

V jakém směru vám tato inteligentní substance bude nápomocna je specifické pro každého podle toho, jaké úpravy jsou potřeba do roku 2021, nejbúrlivějšího roku, jaký planeta od debaklu Atlantidy zažila. Asi nejpřesněji se dá říci, že bude dělat to, co chcete nebo potřebujete, aby bylo provedeno. Pamatujte, že to neudělá nic, co by nebylo pro vaše nejvyšší dobro.

Pro spojení s těmito dvěma Velkými učiteli v podobě Jupiteru a Saturnu, byly zapojeny osmium a platina. Tato alchymie nebude v budoucnu znovu vytvořena, jedná se o jednorázovou záležitost dostupnou do vyprodání zásob s tím, že objednávané množství je omezeno aby se dostala všude tam, kde je potřeba. 

876,00 Kč
Please select variants first

POKYNY: Použijte 3-10 kapek, kdykoli máte pocit, že byste měli. Můžete jej přidat i do lázně, použít na předměty, jako jsou talismany nebo krystaly (ke zvýšení nebo udržení záměru), nebo si vetřít pár kapek do čaker.