SHIMMER

Shimmer (15ml) 

Shimmer znamená třpyt. Pro ty, kteří jsou na alchymistické cestě s námi, někteří už 20 let, je toto alchymie další úrovně. Shimmer je vyroben z platiny za použití stejné starodávné a téměř zcela neznámé technologie, jaká byla ​​použita pro Sri Yantru. Kdykoli přichází řeč na platinu, mluvíme vždy o "další úrovni".

Primárním účelem Shimmeru je zvýšení frekvence vrstev vaší bytosti, což znamená všechna vaše těla a v některých případech i vyšší já, a vyčištění všech hlubokých a zatuhlých záležitosti, které je třeba vyčistit. Vymazání věcí je totéž jako zvýšení frekvencí. Jeho druhotným účelem je štěstí. Jeho třetím účelem je poskytnout vám příležitost, která by bez této alchymie nebyla prezentována. Níže se budeme věnovat této poslední části.

Promluvme si o štěstí. Co je štěstí pro 3D člověka? Nelze tvrdit, že štěstí je výsledkem toku chemické látky. Chemická látka nemůže proudit, aniž by existovaly určité podmínky. Tyto podmínky jsou spojeny se svobodou člověka od všeho, co stojí mezi ním a štěstím. Tyto bariéry můžeme vidět jako "zavazadla", která je na čase odložit.

49,00 €

POKYNY: Použijte 3-10 kapek, kdykoli máte pocit, že byste měli. Můžete jej také přidat do lázně, použít na předměty, jako jsou talismany nebo krystaly (ke zvýšení nebo udržení záměru), nebo si vtřít pár kapek do čaker.

Ale teď se zeptejme, jaké je štěstí pro hvězdu nebo galaxii? Je to chemická látka? Je to přirozený stav excitovaný elektrickou jadernou fúzí? Pravdou je, že štěstí v lidských pojmech je jen polarita, stejně skutečná jako realita. Dokonale čistý člověk, člověk zbavený veškerých zavazadel, preferencí, názorů, pasti samotné Velké lži, nepociťuje štěstí jinak, než že zažívá to, že je dokonalým tokem místního já a Absolutního Já. Obrovské a mocné pocity. Takto hvězdy interpretují své místo ve stvoření.

Více v původním jazyce na Blue Emerald Alchemy / Shimmer.