SRI YANTRA

Sri Yantra gel (7ml) 
Přečtěte si tuto stránku celou, abyste věděli, do čeho jdete. Tento materiál je nejsilnějším fyzicky uzdravujícím a transformačním materiálem, jaký kdy Jason vyrobil.

Sri Yantra - bílé práškové zlato (0,1 g)
Jde o monoatomické bílé zlato nejvyšší úrovně.

VAROVÁNÍ

Vlhký gel má podle návrhu vysoké pH 8,4 a je ponechán v mírně slaném stavu, což pomáhá při absorpci buňkami. Mrkněte se na níže odkazované video, uvidíte proč. Neměl by se používat častěji než přibližně každé 3 dny. Pro největší účinek by měl být užíván na prázdný žaludek po 8 a více hodinách. Ideálním prostředím je chemická rovnováha žaludku po nejméně 8 hodinách půstu. Ještě jsme to nezkoušeli na 3denní půst, ale zdá se, že by to mohlo být ohromující.

Z nabízených dvou forem má vyšší prioritu gelová mokrá verze. Měli byste si pořídit obojí, ale pokud jsou problémem finance, prozatím jen gel. Suchá verze je pouze mokrá verze s odstraněnou většinou soli a pH blížícím se vyváženému (přibližně 8). I když by se mohlo zdát, že jsou si velmi podobné, nejsou. Odstraněním většiny soli a sušením při 200 stupních celsia se sušina úplně změní. Ve skutečnosti je suchá verze pro jemná těla a úrovně sebe, mokrá pro fyzické já. Společně vytvářejí podmínky ke spojení vyššího s nižším, a to je magie, kterou to umí. Suchá verze je nyní naše White Powder Gold (bílé práškové zlato), protože toto je efektivnější způsob výroby, a navíc je výsledek výkonnější.

Zvolte si variantu:

49,00 €

Toto video z prezentace Davida Hudsona na konferenci Enota velmi dobře vysvětluje, co tu máme. 

TIP - TĚŽKÉ KOVY: Všechny průlomy při kontaktu s vyššími informacemi budou omezeny přítomností těžkých kovů ve vašem těle. O dokonalosti fyzického aparátu nelze diskutovat bez zahrnutí detoxikace těžkých kovů (a všech ostatních toxinů). Purazyme je silný detoxikátor a pomůže vám vstupovat do stále vyšších stavů.

Návod k použití Srí Yantry 

Jason vytvořil látku používanou egyptskými faraony a Hebrejci. Je to z čistého zlata a ničeho jiného než kyselin a zásad potřebných k jeho výrobě. Proč Srí Yantra? Protože je to tvůrčí princip v základu, jedinečnost, Stvoření samotné. Tato látka byla známá jako sémě bohů, elixír bohů a jídlo bohů. Je to látka podobná gelu, která je doslova egyptská a hebrejská manna, pouze na vyšší frekvenci, aby odpovídala frekvenci moderní doby. Její suchá forma je moderním ekvivalentem "kuželovitého chleba", který vidíte ve starověkém umění a ikonografii. Technika jeho výroby je velmi specifická a pokud ostatní výrobci tuto techniku ​​nepoužívají, nemají ji. Je to velmi specifická látka - není to ormus ani jeho generická náhrada.

Mít obojí je nejlepší způsob, jak jít, protože mokrá forma se zaměřuje na zázraky fyzického těla, zatímco suchá forma pomáhá rozšířit spojení mezi vyššími já a fyzickou vrstvou vaší složené bytosti. Dokonalost lidského mechanismu je jeho účelem a tato dokonalost nemá žádný konec ani strop. Mohli byste to používat po zbytek svého života a vždy bude sloužit jako superpotravina v režimu neustálého zdokonalování. Dá se předpokládat, že se stanete čistým světlem, pokud je to vaše cesta.

Vlhká látka je zásaditá, má pH okolo 9,5. Je velmi slaná a musí tomu tak být. Ve skutečnosti necháváme všechny alchymie na nejvyšší úrovni alespoň trochu slané, protože to pomáhá buňkám s absorpcí. Kromě toho je krystalická struktura soli krychlová a kostka představuje náš svět, protože k popisu místa je zapotřebí tří souřadných bodů, což znamená 3D: 1) zepředu dozadu, 2) ze strany na stranu, 3) nahoru-dolů. V každé solné "kostce" je éterická kostka tesseract, která slouží jako bod, kterým éterická informace získává přístup k takzvané fyzické. Jak bylo vždy známo, sůl je jedním z hlavních pilířů všech alchymistických tradic.

Když několik spotřebovaných kapek zasáhne kyseliny v žaludku, promění vás v alchymistickou nádobu a vytvoří silnou chemickou reakci. Lidské tělo je zázrakem esoterického inženýrství a nejhlubší alchymistická tajemství historie jsou v něm uzamčena. Toto je věc, která umožní plně využít jeho potenciál. První věc, kterou dělá, je oprava zažívání, tedy žaludku. V případě potřeby je řešen každý proces nebo orgán zapojený do chemie žaludku. Pak se vrhne na vše, co souvisí s trávením. Pak na všechny ostatní vnitřní orgány a srdce. Poté začne pracovat na endokrinním systému, než zahájí upgrade na váš nervový systém. Pořadí není pevně stanoveno, protože pořadí "rekonstrukce" určuje každá bytost sama. Zažívání je všechno, protože tyto materiály musí být tráveny, aby byly absorbovány tělními systémy prostřednictvím buněk každého z nich. Poté vytvoří prostředí, kde je doslova všechno, co konzumujete, optimalizováno pro supernutriční vstřebávání. Jakmile je v těle, je to tak inteligentní, že si vytvoří seznam všeho, co je třeba opravit, a zorganizuje celé úsilí.

Říkalo se tomu "Co je to?" egyptskými chrámovými kněžími a královskými a dvorskými třídami, protože vlastně nevěděli, o co jde. Nebylo to vyrobeno chrámovými kněžími. Ve skutečnosti nikdo nevěděl, kdo to udělal, ale my alchymisté, kteří jsme vždy pracovali v zákulisí, jsme se ukázali převlečení za žebráky, když jsme jim to doručili. Nedůvěřovali jsme kurýrům, tak jsme to udělali sami. Stává se to známým, jakmile je to ve vašem těle, protože to je vaše chemie, která rozhoduje o tom, co to je a co bude dělat, a nejdůležitěji, co je třeba udělat. 

Více o tomto klenotu a možnostech jeho využití se dočtete na Blue Emerald Alchemy/Sri Yantra