SRI YANTRA

Sri Yantra gel (7ml) - True ancient mana
Přečtěte si tuto stránku celou, abyste věděli, do čeho jdete. Tento materiál je nejsilnějším fyzicky uzdravujícím a transformačním materiálem, jaký kdy Jason vyrobil.

Sri Yantra - bílé práškové zlato (0,1 g)
Jde o monoatomické bílé zlato nejvyšší úrovně.

VAROVÁNÍ

Vlhký gel má podle návrhu vysoké pH 8,4 a je ponechán v mírně slaném stavu, což pomáhá při absorpci buňkami. Mrkněte se na níže odkazované video, uvidíte proč. Neměl by se používat častěji než přibližně každé 3 dny. Pro největší účinek by měl být užíván na prázdný žaludek po 8 a více hodinách. Ideálním prostředím je chemická rovnováha žaludku po nejméně 8 hodinách půstu. Ještě jsme to nezkoušeli na 3denní půst, ale zdá se, že by to mohlo být ohromující.

Z nabízených dvou forem má vyšší prioritu gelová mokrá verze. Měli byste si pořídit obojí, ale pokud jsou problémem finance, prozatím jen gel. Suchá verze je pouze mokrá verze s odstraněnou většinou soli a pH blížícím se vyváženému (přibližně 8). I když by se mohlo zdát, že jsou si velmi podobné, nejsou. Odstraněním většiny soli a sušením při 200 stupních celsia se sušina úplně změní. Ve skutečnosti je suchá verze pro jemná těla a úrovně sebe, mokrá pro fyzické já. Společně vytvářejí podmínky ke spojení vyššího s nižším, a to je magie, kterou to umí. Suchá verze je nyní naše White Powder Gold (bílé práškové zlato), protože toto je efektivnější způsob výroby, a navíc je výsledek výkonnější.

36,00 €